Dnes v prevádzke aj Pezinská Baba.

Dnes v prevádzke aj Pezinská Baba.

Aktuálne počasie na Pezinskej Babe 9.1.2022 o 7:20, -6,4°C, oblačno. Dnes je v prevádzke vlek DOUBLE od 9:00 do 16:00. Večerné lyžovanie nie je. Na svahu je od 10 do 30 cm technického snehu. Technicky zasnežujeme svah aj počas prevádzky vleku.
Na Zochovej chate je v prevádzke pás SunKid30 a vlek EPV 300 v dĺžke 150 m od 9:00 do 16:00. Na svahoch je do 30 cm technického snehu. Bufety s výdajom cez okienko sú otvorené na Pezinskej Babe aj na Zochovej chate počas prevádzky vlekov.
Požičovňa DK Sports na Pezinskej Babe aj Zochovej chate je otvorená.
Obrázok z Pezinskej Baby dňa 9.1.2022 o 7:10.
“ĎAKUJEME VÁM, ŽE REŠPEKTUJETE ZÁKAZ VSTUPU NA SVAHY, KTORÉ SÚ URČENÉ PRE LYŽIAROV.” Prosíme Vás na sánkovanie a šmýkanie na Pezinskej Babe aj Zochovej chate môžete využiť len miesta kde sa nelyžuje a neohrozujete tak zdravie svoje aj lyžiarov. Taktiež Vám vopred ďakujeme, že neničíte a nešpiníte extrémne drahý technický sneh. Ešte raz Vám ďakujeme za pochopenie.
Keďže prírodný sneh nie je momentálne žiadny, bežecké trate sú nezjazdné. Viac info v skupine na FB Bežky Baba. Obrázok z areálu bežeckých tratí nájdete aj na https://www.sportreport.sk/bezky-baba
UPOZORNENIE: Podľa vyhlášky 290/2021 zverejnenej 9.12.2021 je možná prevádzka lanových dráh a vlekov, pokiaľ prevádzkovateľ umožní vstup do prevádzky iba osobám v režime OP. Za osobu v režime očkovaná alebo prekonala ochorenie COVID-19 (ďalej len „režim OP“) sa na účely tejto vyhlášky považuje: a) osoba kompletne očkovaná, b) osoba, ktorá prekonala ochorenie COVID-19 v období pred nie viac ako 180 dňami. Za kompletne zaočkovanú osobu sa na účely tejto vyhlášky považuje aj osoba do 12 rokov a dvoch mesiacov veku. Prosíme Vás aby ste si pri zakupovaní lístka v pokladni pripravili platný doklad pre režim OP a predložili ho bez vyzvania.

Pezinská Baba dnes o 10:00.