Vleky a zjazdovky Zochova Chata

Lyžiarske a bežecké trate

V areáli lyžiarskeho strediska sa nachádzajú štyri zjazdové trate v dĺžke 300 m, 240 m, 180 m a 90 m detská trať. Stredisko má mierne svahy a je vybavené vlekmi určenými pre začiatočníkov a rodiny s malými deťmi. K dispozícii sú vleky vrátane dopravníkového pásu. Stredisko je vybavené technickým zasnežovaním, umelým osvetlením a je zamerané na výučbu lyžovania s dennou prevádzkou od 9:00 do 16:00.

Vlek Tatrapoma F 10

Náročná

Zjazdovka dĺžky 180 metrov. Po celej dĺžke trate je vybudovaný vlek Tatrapoma F10. Trať vyhovuje zdatnejším lyžiarom. Prepravná kapacita je 480 osôb za hodinu.

Vlek EPV-1 a EPV-2

Ľahká

Zjazdovky dĺžky 300 a 240 metrov. Po celej dĺžke tratí sú vybudované vleky EPV 300-1 a EPV 300-2. Trate vyhovujú menej zdatnejším lyžiarom začiatočníkom. Prepravná kapacita je 320 osôb za hodinu.

Pre najmenších začínajúcich lyžiarov

Sunkid 30 dopravníkový pás a LPVE 3

Zjazdovka dĺžky 180 metrov. Po celej dĺžke trate je vybudovaný vlek Tatrapoma F10. Trať vyhovuje zdatnejším lyžiarom. Prepravná kapacita je 480 osôb za hodinu.

Večerné lyžovanie

Večerné lyžovanie je len pre ohlásené skupiny

Zochova Chata - Piesok

Vleky a zjazdovky

V areáli lyžiarskeho strediska sa nachádzajú štyri zjazdové trate v dĺžke 90 m, 180 m, 240 m a 300 m. K dispozícii sú vleky vrátane dopravníkového pásu.
0
Prepravná kapacita
Celková prepravná kapacita / osôb za hodinu
0
Dĺžka tratí
Sumárna dĺžka zjazdových tratí lyžiarskeho strediska
0
Bežkárka trať
V stredisku je trať pre bežecké lyžovanie v dĺžke 15 km
0
Dopravníkový pás
Sunkid 30 s prepravnou kapacitou 1200 osôb za hodinu
Ohlasy

Čo o nás hovoria návštevníci

Využili sme vaše služby SKI školy. Dva roky lyžovania za sebou a môžeme iba doporučiť. Svahy nám vyhovujú, nakoľko sme začiatočníci.

Sandra P.
Sandra P.

Podmienky na lyžovanie sme mali vinikajúce. Deti urobili veľké pokroky v lyžovaní. Už sa tešíme na novú lyžiarsku sezónu.

Peter C.
Peter C.

Dcérku učil lyžovať skvelý inštruktor. Je to veľmi trpezlivý a zábavný človek. Nemohli sme si priať lepšieho učiteľa. Ďakujeme!

Romana D.
Romana D.

CHCETE DOSTÁVAŤ NOVINKY?

ZAREGISTRUJTE SA