Dnes je len denné lyžovanie v oboch strediskách.

Dnes je len denné lyžovanie v oboch strediskách.

Aktuálne počasie na Pezinskej Babe 18.2.2022 o 7:00, 3,5°C, oblačno. Dnes je v prevádzke vlek DOUBLE od 9:00 do 16:00. Večerné lyžovanie nie je. Na svahu pri vleku DOUBLE je od 10 do 30 cm technického snehu. Svah bol včera podvečer upravený. Ráno je povrch svahu stvrdnutý aj napriek vyššej teplote.
V stredisku Zochova chata je dnes v prevádzke vlek EPV 300, lanový vlek LPVE 3-120 a pás SunKid30 od 9:00 do 16:00.
Bufety na Pezinskej Babe a Zochovej chate sú otvorené.
Požičovňa DK Sports na Pezinskej Babe aj Zochovej chate je otvorená.
Obrázok z Pezinskej Baby 18.2.2022 o 6:55.
“ĎAKUJEME VÁM, ŽE REŠPEKTUJETE ZÁKAZ VSTUPU NA SVAHY, KTORÉ SÚ URČENÉ PRE LYŽIAROV.” Prosíme Vás na sánkovanie a šmýkanie na Pezinskej Babe aj Zochovej chate môžete využiť len miesta kde sa nelyžuje a neohrozujete tak zdravie svoje aj lyžiarov. Taktiež Vám vopred ďakujeme, že neničíte a nešpiníte extrémne drahý technický sneh. Ešte raz Vám ďakujeme za pochopenie.
Bežecké trate sú bez snehu. Viac info v skupine na FB Bežky Baba. Obrázok z areálu bežeckých tratí nájdete aj na https://www.sportreport.sk/bezky-baba
UPOZORNENIE: Podľa vyhlášky 19/2022 platnej od 15.2.2022 je možná prevádzka lanových dráh a vlekov, pokiaľ prevádzkovateľ umožní vstup do prevádzky iba osobám v režime OTP. Za osobu v režime očkovaná, testovaná, alebo prekonala ochorenie COVID-19 (ďalej len „osoba v režime OTP“) sa na účely tejto vyhlášky považuje:
a) osoba kompletne očkovaná (za kompletne očkovanú osobu sa na účely tejto vyhlášky považuje: osoba do 12 rokov a dvoch mesiacov veku), 
b) osoba, ktorá je schopná sa preukázať negatívnym výsledkom testu na ochorenie COVID-19 nie starším ako 72 hodín od odberu v prípade RT-PCR alebo LAMP testu alebo 48 hodín od odberu v prípade antigénového testu, alebo
c) osoba, ktorá prekonala ochorenie COVID-19 v období pred nie viac ako 180 dňami.
Uznávajú sa testy vydané a potvrdené v MOM, ktoré majú povinnosť nahlasovať údaje o výsledku testovania do nczi  (národné centrum zdravotníckych informácii).
Prosíme Vás aby ste si pri zakupovaní lístka v pokladni pripravili platný doklad pre režim OTP a predložili ho bez vyzvania.