Prevádzka vlekov je len na Zochovej chate.

Prevádzka vlekov je len na Zochovej chate.

Aktuálne počasie na Pezinskej Babe 21.2.2022 o 6:30, teplota 8,5°C, oblačno. Prevádzka vlekov na Pezinskej Babe je od 21.2.2022 PRERUŠENÁ až do odvolania.
V stredisku Zochova chata je dnes v prevádzke vlek EPV 300 a pás SunKid30 od 9:00 do 16:00.
Požičovňa DK Sports na Pezinskej Babe aj Zochovej chate je ZATVORENÁ. Bufet pri svahu na Zochovej chate bude otvorený až cez víkend.
Obrázok zo Zochovej chaty 20.2.2022 o 16:00.
“ĎAKUJEME VÁM, ŽE REŠPEKTUJETE ZÁKAZ VSTUPU NA SVAHY, KTORÉ SÚ URČENÉ PRE LYŽIAROV.” Prosíme Vás na sánkovanie a šmýkanie na Pezinskej Babe aj Zochovej chate môžete využiť len miesta kde sa nelyžuje a neohrozujete tak zdravie svoje aj lyžiarov. Taktiež Vám vopred ďakujeme, že neničíte a nešpiníte drahý technický sneh. Ešte raz Vám ďakujeme za pochopenie.
Bežecké trate sú bez snehu. Viac info v skupine na FB Bežky Baba. Obrázok z areálu bežeckých tratí nájdete aj na https://www.sportreport.sk/bezky-baba
UPOZORNENIE: Podľa vyhlášky 19/2022 platnej od 15.2.2022 je možná prevádzka lanových dráh a vlekov, pokiaľ prevádzkovateľ umožní vstup do prevádzky iba osobám v režime OTP. Za osobu v režime očkovaná, testovaná, alebo prekonala ochorenie COVID-19 (ďalej len „osoba v režime OTP“) sa na účely tejto vyhlášky považuje:
a) osoba kompletne očkovaná (za kompletne očkovanú osobu sa na účely tejto vyhlášky považuje: osoba do 12 rokov a dvoch mesiacov veku), 
b) osoba, ktorá je schopná sa preukázať negatívnym výsledkom testu na ochorenie COVID-19 nie starším ako 72 hodín od odberu v prípade RT-PCR alebo LAMP testu alebo 48 hodín od odberu v prípade antigénového testu, alebo
c) osoba, ktorá prekonala ochorenie COVID-19 v období pred nie viac ako 180 dňami.
Uznávajú sa testy vydané a potvrdené v MOM, ktoré majú povinnosť nahlasovať údaje o výsledku testovania do nczi  (národné centrum zdravotníckych informácii).
Prosíme Vás aby ste si pri zakupovaní lístka v pokladni pripravili platný doklad pre režim OTP a predložili ho bez vyzvania.